Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere dünyada önde gelen markalara hem direkt üretim yapan hem de onların konfeksiyon üreticilerinin önemli tedarikçilerinden biri haline gelen La Sarta kuruluşundan bugüne kadar sektördeki gelişmeleri yakından takip etmekte ve bu gelişmeler doğrultusunda hem kapasitesini hem kalitesini her geçen gün arttırmaktadır.

Her daim müşteri memnuniyetini önemseyen firmamız, üretimin ilk basamağından satış ve satış sonrası hizmetlere kadar her aşamayı titizlikle kontrol etmekte ve yürütmektedir. Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.

Firmamız müşterilerinin tatminini sağlayarak; sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlar. Bu suretle müşterileri için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler.

Misyon ; 
Pura Seta Tekstil, değişim gerekliliğini önceden okuyan, büyüme odaklı stratejiler geliştiren, yalnızca üretimde değil, tasarımda, sunumda, pazarlama faaliyetlerinde, tanıtımda, satış sonrasında kalite sunmayı hedef edinen, iş ortakları, müşterileri ile güvene dayalı ilişkiler kurarak, sürdüren bir misyona sahiptir.

Vizyon ; 
Değişimleri öngören dinamik yapısıyla Pura Seta Tekstil liderlik, öncülük ve yaratıcılık vizyonuna sahiptir; örnek bir şirket olarak da sektörüne öncülük etmeyi vizyon edinmiştir.

000

Comments (0)

Leave a reply